pátek 14. března 2014

o(≧∀≦)o Zprávy od AN CAFE pro kawaii Cafekko o(≧∀≦)o

o(≧∀≦)o Zpráva od ANCAFE pro kawaii Cafekko o(≧∀≦)o
 
【Od Mika】
Nyappy o(≧∀≦)o! Jsem Miku.
Jsem teď zpátky v Japonsku. Toto světové turné bylo tak plné, že uteklo tak rychle. Téměř každý den, jsem se mohl setkat s Cafekkos, členy kapely An Cafe a dalšími lidmi - Přál jsem si, aby tyhle dny trvaly věčně. To je to, jak dobře jsem se cítil na turné. Ale věřím, že budu mít možnost se dostat zpátky na silnici a užít si v těchto dnech opět turné, protože tam je vždycky začátek po konci.

Každý den, přemýšlím o všem. Takže, i když je to jen na chvíli, prosím, myslete na nás jednou za čas taky. Těším se na setkání s úsměvy všech přítomných brzy znovu. Opravdu, děkuji mocMiku

【Od Terukiho
To je Teruki.
Jsme bezpečně zpátky v Japonsku! Měl jsem takový skvělý čas na naší 3-týdenní turné po Evropě! Protože to bylo náše čtvrté světové turné, v dobrém slova smyslu, zvykl jsem si teď na zámoří. Backstage, vše proběhlo taky plynule bez problémů. Ale byl tam určitě smysl nového vzrušení tentokrát, a to vše jen díky Cafekkos. Během VIP setkání a pozdravů, nebo z dopisů, které jsme obdrželi, opravdu mám pocit, že "An Cafe jsou milováni a chtěni ," ještě více než kdy jindy, opravdu mi to dělá radost.

Děkuji za krásný výlet a úžasné vzpomínky (* ^ ω ^ *)
Teruki

【Od Kanona】
Tři týdny na turné uteklo jako mrknutí okemkde každý den byl povzbuzující a stal se pro mě velkou vzdělávací zkušeností.
 Jsem tak vděčný všem Cafekkos, kteří čekali na nás v každé zemi. Uvědomil jsem si, že nejlepší způsob, jak vrátit všechno by bylo pokračovat dál a dál.
kanon

【Od Yukiho
Naše zámořské turné skončilo obrovským úspěchem! (* - )
Měl jsem možnost se setkat s různými typy Cafekkos z různých zemí, a dělat mnoho různých vzpomínek s každým


 Nechali jsme naše zámořské Cafekkos čekat tak dlouho, ale zase myslím, že jsme se vrátili s velkou energií a předvedli nejlepší výkony jaké jsme mohli! Na tomto turné jsem si opravdu uvědomil, jak vzácné to je, že na nás ve světě čekají Cafekkos! Ještě jsme se nerozhodli, když bude  v zámoří koncert, ale nemůžu se dočkat, až půjdu a setkám se s Cafekkos, kteří čekají na naše světové turné, nebo nové Cafekkos, které jsme nikdy doposud neviděli, nebo jen všechny Cafekkos obecně! Huge díky všem! (* '`)
Yuki


【Od Takuy
Jsem zpátky v bezpečí z našeho evropského turné. Tentokrát jsem opravdu cítil ohromný pocit uspokojení z turné, takže teď je konec, cítím se prázdný. Myslel jsem, při letu zpět, jak hezké by bylo, kdybychom mohli jezdit na naše světové turné stejně snadno, jako naše japosnké turné. Ale budu tvrdě trénovat, takže můžeme navštívit více zemí, a potkat další Cafekkos v budoucnu.

Všem, kteří přišli na naše koncerty, děkuji za všechnu vaši podporu.
Uvidíme se brzyTakuya